قيمت آجر سه سوراخ

قيمت آجر سه سوراخ

قيمت آجر سه سوراخ

قيمت آجر سه سوراخ علت نام گذاری این آجر به اسم آجر سه گل وجود سه سوراخ در آن است. این آجر به آجر سه سوراخ نیز معروف است. آجر سه گل محبوب ترین آجر در شیراز و استان فارس است.

قيمت آجر سه سوراخ

بهترین خاک رس برای تولید این محصول در دولت آباد اصفهان یافت می شود. به همین علت عمده کارخانه های آجر لفتون و آجر سفال در اصفهان قرار دارند.

قيمت آجر سه سوراخ
قيمت آجر سه سوراخ

ابعاد آجر لفتون

اين محصول در ابعاد مختلفي توليد مي شود. پرکاربردترين آن 21/5×10×5/5 سانتي مي باشد. از ديگر ابعاد آن مي توان به 23×11×7 ، 21/5×10×5 و 21/5×10×4 اشاره کرد. اين محصول در رنگ هاي زرد، قرمز، گلبهي و قهوه اي توليد مي شود. رنگ هاي زرد و قرمز پرکاربرد تر هستند.

 • اکسترودي يا واير کات (Wire Cut) : حاصل اين روش توليد محصول سه طرف نما است.
 • پرسي : حاصل اين روش توليد محصول چهار طرف نما است.

رنگ آجر قرمز

بعضي از معادن داراي خاک هاي تيره اي هستند، و خاک بعضي ديگر از معادن متمايل به نارنجي تيره است. علاوه بر اين، هرچه حرارت کوره بيشتر باشد، موجب توليد آجر با رنگ تيره نيز مي شود. استفاده از حرارت بالا در پخت آجر نيز مقاومت آن را افزايش مي دهد.

مزايا

 1. قابل استفاده در مناطق سردسير به دليل درصد جذب آب بسيار پايين و مقاومت در برابر يخبندان
 2. قابل استفاده در مناطق شرجي به دليل مقاومت در برابر رطوبت
 3. عدم جذب آلودگي و در نتيجه مناسب براي شهرهاي بزرگ با هواي آلوده
 4. برخورداري از مقاومت فشاري و استحکام بالا
 5. ضد سايش بودن
 6. افزايش زيبايي نماي ساختمان

مواد تشکيل دهنده ي آجر قرمز

براي ساخت آجر قرمز از خاک شيل و يا ترکيب خاک با رنگ استفاده مي شود. آجرها و محصولاتي که از خاک شيل درست مي شوند، مقاومت بالايي دارند و رنگ آن ها نيز روشن تر است.آجرهاي ساخته شده با خاک شيل از مقاومت بالاتري برخوردار بوده و رنگ آنها روشن تر است.

آجر قرمز

همچنين اين نوع آجر قرمز، که با خاک شيل درست شده است آب کمتري جذب مي کند و ثبات و ماندگاري رنگ آن بيشتر است. آجر قرمز ساخته شده از ترکيب خاک و رنگ غالبا تيره تر بوده اما در مقابل استحکام و مقاومت پايين تري دارند . قيمت آجر نما قرمز با توجه به نوع و جنس آن متفاوت مي باشد.

آجر نما قرمز چيست؟

اگر در حين توليد آجر از خاک شيل و يا خاک ساوه استفاده شود و کمي رنگ اخري در آن استفاده شود،استفاده شود آجر قرمز رنگ توليد مي شود .رنگ آجر به نوع خاک مصرفي کارخانه ها و معدني که از آن استخراج شده است نيز، ربط دارد قيمت آجر سه سوراخ . براي مثال بعضي معادن خاک رنگ قرمز تر و يا رنگ متمايل به سياه دارد.

کاربرد آجر قرمز

بيشترين کاربرد آجر هاي قرمز در نماي داخلي و نماي بيروني و همچنين سنگ فرشها ست. اگر از آجر قرمز، با ترکيبي از آجر هاي روشن استفاده شود ترکيب رنگ نماي بسيار زيبايي به ساختمان مي دهد قيمت آجر سه سوراخ . اين نوع آجر در سنگفرش هاي خانه هاي ويلايي، پياده رو ها و منازل نيز کاربرد دارند.

علت هاي هاي شوره زدن آجر نما قرمز

شوره يا سفيدک، ماده اي به رنگ سفيد است که از هزاران سال پيش روي بناهاي آجري ظاهر مي شده و باعث ايجاد ظاهري ناخوشايند در نماي ساختمان مي شود قيمت آجر سه سوراخ .شوره ي آجرها فقط سفيد رنگ نيستند در مواردي، با توجه به نوع نمک استفاده شده در فرآيند توليد آجر، به رنگ هاي سبز، قهوه اي يا زرد، نيز پديدار مي شوند.

آجر نما

بعضي از آجر نماها با توجه به موادي که در آن ها استفاده شده است، شوره مي زنند ولي بسياري از آن ها ممکن است اصلا هم شوره نزنند.شوره در حقيقت، رسوب نمک هاي محلول در آب است که در صورت تبخير آب بر روي سطح نما باقي مي ماند قيمت آجر سه سوراخ . شوره ها معمولا کمي بعد از از اتمام ساخت نماي ساختمان ها ظاهر مي شود.

تفاوت آجر هاي قرمز و زرد رسي

مواد اوليه ي آجر نماي زرد، خاک رس است ولي براي ساخت آجر نماي قرمز از معادن سنگ شيل خاک استخراج شده و در کارخانه ها به عنوان مواد پايه ي آجر قرمز استفاده مي شود. خاک سنگ شيل داراي مقدار زيادي اکسيد آهن مي باشد قيمت آجر سه سوراخ . به همين دليل رنگ قرمز آن از مواد طبيعي مي باشد و نسبت به ديگر آجرها دوام و سازگاري بيشتري دارد.

تفاوت آجر قرمز و زرد

ميزان نفوذپذيري آب در آجر نماي قرمز بسيار کمتر از آجر هاي رسي مي باشد قيمت آجر سه سوراخ . به همين دليل در برابر يخ زدگي و گرما نيز مقاوم تر خواهد بود و به راحتي ميتوان از آن براي مناطق سردسير، باراني و گرمسير نيز استفاده کرد.

قيمت آجر

قيمت آجر امروز بر اساس ابعاد و همچنين درجه 1 يا 2 بودن تفاوت دارد قيمت آجر سه سوراخ . از جمله موارد ديگري که در قيمت آجر موثر هست عبارتست از: جنس خاک، ضخامت، نوع پخت و نوع بسته بندي مي باشد.

ابعاد آجر سفال 10 چقدر است؟

ابعاد آجر سفال 10 در حالت استاندارد 20 در 20 در 10 مي باشد. اما در بازار بيشتر در اندازه حدود 18 در 18 در 8 توليد مي شود و تقاضاي بازار هم بيشتر همين اندازه است قيمت آجر سه سوراخ . چون هم در بحث سبک سازي داراي وزن کمتري است و هم با قيمت هاي مناسبتري يافت مي شود.

ابعاد سفال 15 چقدر است؟

ابعاد آجر سفال 15 در حالت استاندارد 20 در 20 در 15 مي باشد قيمت آجر سه سوراخ . اما در بازار بيشتر در اندازه حدود 18 در 18 در 13 توليد مي شود و تقاضاي بازار هم بيشتر همين اندازه است. بنابراين قبل از خريد براي محاسبه تعداد مورد نياز حتما سايز دقيق را از فروشنده سوال کنيد تا دچار مشکل نشويد.

معيار تشخيص آجر تيغه سفالي خوب چيست؟

در هنگام انتخاب بايد دقت شود كه رنگ بلوک‌هاي سفالي يكنواخت و سطح آن بدون ترک باشد، گوشه‌هاي بلوك كاملاً قائم باشند. همچنين با توجه به وجود بلوک‌هاي سفال در ابعاد گوناگون، بايد ابعاد واقعي بلوك مورد نياز توسط فروشنده مشخص شود تا قيمت آن به صورت دقيق مشخص گردد قيمت آجر سه سوراخ . همچنين با توجه به اينكه هزينه حمل معمولاً چشمگير است بايد ظرفيت كاميون‌هاي مختلف نيز در هنگام سفارش در نظر گرفته شود.

آجر سفال تيغه با چه نامهاي ديگري شناخته مي شود؟

جالب است بدانيد که آجر سفال تيغه در شهرهاي مختلف با نامهاي متفاوتي شناخته مي شود. از جمله به اين قرار هست : | بلوک تيغه | تيغه سفالي | آجر تيغه اي | بلوک تيغه سفالي | بلوک سفال تيغه | سفال تيغه اي | آجر سفال تيغه | آجر سفال ديواري | بلوک ديواري | سفال ديواري | بلوک سفالي ديواري | سفال ديواري | تيغه ديواري |

نحوه محاسبه و فرمول تعداد آجر سفال چگونه است؟

قيمت آجر سه سوراخ به طور کلي براي هر سايز آجر تيغه سفالي و يا اجرسفالي، ميتوان طبق اين معادله اي که در زير آورده شده است محاسبه نمود:

فرمول اول:

ضخامت ديوار × ارتفاع × طول = حجم ديوار
حجم ديوار × 0.8 = حجم آجر
(حجم يک آجر يا سفال) / (حجم آجر ) = تعداد آجر يا سفال

فرمول دوم:

طول آجر × ( ارتفاع آجر + 1.5 ) = مساحت آجر و ملات
( مساحت آجر و ملات ) / ( 10000 ) = تعداد در هر متر مربع
جمع کل طول ديوارها × ارتفاع ديوار × تعداد در هر مترمربع = تعداد آجر يا سفال

معايب ديوارچيني با بلوک سفالي چيست؟

شکننده بودن، باربر نبودن، پرتي زياد به علت شكستن هنگام حمل و نقل و انجام کار و قيمت آجر سه سوراخ عدم تحمل بار اشياء الحاقي كه لازم است با رول پلاک به ديوار وصل شوند مثل کابينت و … از معايب آن است .

مزاياي ديوارچيني با بلوک سفال چيست؟

از جمله مزيتهاي اين نوع ديوار چيني مي‌توان به سبكي وزن نسبت به آجر فشاري، در دسترس بودن قيمت آجر سه سوراخ ، و همچنين با توجه به وجود فضاهاي خالي در قسمت داخلي، تا حدودي عايق حرارتي نيز مي‌باشد.

آجر سه گل اصفهان

آجر سه گل اصفهان يکي از پر کاربرد ترين آجرها در صنعت ساخت و ساز و ساختمان سازي مي باشد . به دليل ويژگي هاي منحصر به فرد آجر ? گل ، وجود سه سوراخ بزرگ در قالب آجر سفال ، عايق قوي حرارت و صدا و همچنين مقاومت فشاري بالاي آجر ، مي توان در ساخت ديوارهاي دور ساختمان ، ديوارهاي باربر و نيمه باربر ، ساخت ديواره ها و تيغه هاي داخلي ساختمان به عنوان تيغه جداکننده اتاقها ، زدن طاق ضربي ، ساخت سوله و اماکن تاريخي و … از اجر ? گل استفاده نمود .

سوراخ ها يا حفره هاي بزرگ موجود در اجر

گل باعث نفوذ ملات در اين سوراخ ها شده و ديوار محکم و يک دست مي گردد قيمت آجر سه سوراخ . از محاسن ديگر اين نوع آجر توليد شده در آجر سفال ايران وجود شيارهايي روي آجر سه گل شيرازي مي باشد که باعث چسبندگي بيشتر ملات و دوغاب کاشي کاري و همچنين چسبندگي گچ و يک دستي عمليات سفيد کاري اشاره نمود .

کاربرد آجر سه گل

جدا کردن ديوارهاي خارجي ساختمان و ديوار هاي بين فضاي داخلي ساختمان و يا جدا کردن اتاقها ، زدن طاق ضربي ، ساخت سوله ، ساخت و باز سازي اماکن تاريخي و … . قيمت آجر سه سوراخ بيشترين کاربرد آجر سه گل شيرازي حصار كشي ، ديوار كشي و طاق ضربي مي باشد.

کاربرد آجر سه گل
کاربرد آجر سه گل

ظرفيت بارگيري آجر سه گل اصفهان

 • تعداد بارگيري در كاميون کمپرسي ده تن ( شش چرخ )
 • تعداد بارگيري در كاميون کمپرسي پانزده تن ( ده چرخ )
 • تعداد بارگيري در تريلي کمپرسي ( هيجده چرخ )
 • تخليه و بارگيري آجر سه گل شيرازي به صورت کمپرسي مي باشد .

آجر لفتون (آجر ده سوراخ) چیست؟

آجر ۱۰ سوراخ، آجری است که به واسطه سوراخ هایی که دارد، حدود ۲۵% حجم آن کاهش یافته است. مواد اولیه سازنده این آجرها خاک رس، خاک
نسوز یا خاک شیل می باشند قيمت آجر سه سوراخ ، البته قیمت آجر لفتون خاک رس معمولا کم تر از آجرهای سوراخ دار شیل یا نسوز می باشد.

معرفی آجر لفتون سه طرف نما و چهار طرف نما

آجر ۱۰ سوراخ یزد، تهران، تبریز، اصفهان و… از لحاظ جهت قرار گرفتن در نما به ۲ شیوه تولید می‌شود:

 • آجر ۳ طرف نما: فقط یک سمت آجر دارای زوایای صاف می باشد. این آجر اصطلاحاً برای پشت کار استفاده می شود.
 • آجر ۴ طرف نما: همه زوایای این آجر یکدست و صاف می باشند و علاوه بر پشت کار، برای نما هم مناسب هستند.

کاربردهای آجر لفتون

مهم ترین کاربرد آجر ۱۰ سوراخ در دیوارچینی و تیغه کشی ساختمان ها می باشد و از این نظر عملکردی مشابه آجر تیغه ای دارد. قيمت آجر سه سوراخ سوراخ های موجود در این آجرها و آجرهای سفال تیغه ای باعث شده مقاومت آن ها در برابر فشار بیشتر باشد و مصالح مناسبی در صنعت ساخت و ساز به شمار روند.

سایر کاربردهای این آجرها عبارتند از:

 1. ساخت سوله
 2. اجرای سقف
 3. نمای ساختمان
 4. و…

قيمت آجر 10 سوراخ

آجر لفتون که با نام دیگر آجر سوراخ دار نیز شاخته می شود به آجری گفته می شود که دارای سوراخ هایی در سطح آن به منظور کاستن از مقدار سطح
آجر می باشد. از این آجر ها در قيمت آجر سه سوراخ  ساخت دیوار های حایل و غیر حایل استفاده می شود و بعد از ساخت این دیوار ها دیگر نیازی به ایجاد مجدد نما نیست.

قيمت آجر سوراخ دار قرمز

آجر لفتون از موادی مانند خاک رس، شیل و خاک نسوز تهیه می شود. آجر لفتون در بازار با نام هایی چون آجر نما لفتون، آجر زبره، آجر نما زبره، آجر نما
سوراخدار، آجر سوله سازی نیز معروف است. قيمت آجر سه سوراخ برخی مدل های آجر های سوراخ دار شامل آجر سه گل، آجر سفال و آجر ده سوراخ می باشند.

خرید آجر لفتون

یکی از انواع آجرهای مورد استفاده در ساختمان، آجرهای لفتون است. آجرهای لفتون دارای سوراخ‌هایی هستند و از خاک رس ساخته شده و در کوره
پخته می‌شوند. بهترین خاک رس برای پخت آجر در اصفهان یافت می‌شود. قيمت آجر سه سوراخ انواع مختلفی از آجر لفتون وجود دارد، اما آجر ده سوراخ پرکاربردترین نوع است.

سفال

لفتون قرمز (سفال) یکی از انواع آجرهایی است که در صنعت ساختمان استفاده می‌شود. یکی از مزایای آجر لفتون قرمز (سفال) این است که می‌توان
از آن برای ایجاد دیوارهای حائل و غیر حائل استفاده کرد قيمت آجر 10 سوراخ تبريز و پس از ایجاد دیوار و حصار می‌توان از آن به عنوان نما استفاده کرد، بدین معنی که نیازی به ایجاد یک نمای جدید نیست.

قيمت روز آجر فشاري

سوراخ‌های آجر لفتون برای کاهش وزن آجر و عایق‌بندی و همچنین ایجاد خلاء ساخته می‌شوند. آجر لفتون در دو رنگ زرد و قرمز تولید می‌شود و سایز بزرگ
آن در دیوارهای چینی حیاط، قيمت آجر سه سوراخ حصارها و ویلاها، سوله‌ها و حیاط استفاده می‌شود و سایز کوچک آجر لفتون برای خط کشی دیوار اتاق‌ها،تراس‌ها، حمام، توالت و سقف استفاده می‌شود.

مشخصات آجر لفتون

این نوع آجر مقاومت بسیار بالایی برای ساخت دیوار های حایل و متحمل وزن بالای بار می باشند. طریقه چیدمان این آجر ها به صورت پازلی بوده می باشد
تا مقاومت دیوارها را در برابر تحمل فشار بالا ببرد. این مدل آجرها در دو اندازه قالب بزرگ و قالب کوچک تولید می شوند که از آجرهای قالب کوچک زرد رنگ
هستند و قيمت آجر سه سوراخ معمولا در ساخت و ساز پشت کاز و طاقه زنی استفاده می شود.

قيمت هر تن آجر فشاري

از لفتون قالب بزرگ در داخل نمای ساختمان و توکار استفاده می گردد قيمت آجر سه سوراخ . ابعاد آجر لفتون کوچک در دو اندازه 5 و 5.5 سانتی متر می باشد قيمت آجر لفتون و وزنی حدود 750 و 800 گرم دارند که در بسته های 14 تا 16تایی به بازار عرضه می شوند. آجر لفتون قالب بزرگ نیز در اندازه های 5 و 5.5 و وزنی حدود 900 و 1200 در بسته های 14 تا 16 تایی عرضه می شوند.

آجر سوراخ دار

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که علت قرار دادن سوراخ در سطح آجر لفتون چیست؟ به منظور کاستن از وزن آجر و به دلیل اینکه هزینه حمل و
نقل آجر به محل انجام پروژه بالا نرود و قيمت آجر سه سوراخ همچنین استفاده کمتر از مواد اولیه برای تولید، آن ها را به شکل سوراخ دار تولید می کنند.

آجر لفتون چیست

آجر لفتون یکی از پرکاربردترین آجرها در صنعت ساختمان سازی است. شاید برایتان سوال پیش بیاید که چرا به این آجرها لفتون گفته می‌شود؟ جالب است
بدانید که لفتون یکی از روستاهای اصفهان است که برای اولین بار این نوع آجر را تولید کردند. به همین دلیل این آجرهای سوراخ دار را لفتون می‌نامند.

قيمت هر تن آجر فشاري ملاير

به دلیل ویژگی و کاربردهای آجر لفتون امروزه در سایر شهرها نیز به تولید این آجر پرداخته‌اند. با استفاده از مواد اولیه‌ایی همچون خاک رس، خاک نسوز و
خاک شیل این نوع آجر تولید می‌شود. قيمت آجر سه سوراخ به دلیل قیمت پایین خاک رس در مقایسه با خاک شیل و نسوز بیشترین درصد تولید این آجر با خاک رس انجام می‌شود.

مشخصات آجر لفتون

این نوع آجر مقاومت بسیار بالایی برای ساخت دیوار های حایل و متحمل وزن بالای بار می باشند. طریقه چیدمان این آجر ها به صورت پازلی بوده می باشد
تا مقاومت دیوارها را در برابر تحمل فشار بالا ببرد. قيمت آجر سه سوراخ این مدل آجرها در دو اندازه قالب بزرگ و قالب کوچک تولید می شوند که از آجرهای قالب کوچک زرد رنگ هستند و معمولا در ساخت و ساز پشت کاز و طاقه زنی استفاده می شود.

قيمت آجر فشاري شبستر

از لفتون قالب بزرگ در داخل نمای ساختمان و توکار استفاده می گردد . ابعاد آجر لفتون کوچک در دو اندازه 5 و 5.5 سانتی متر می باشد و وزنی حدود 750
و 800 گرم دارند که در بسته های 14 تا 16تایی به بازار عرضه می شوند. آجر لفتون قالب بزرگ نیز در اندازه های 5 و 5.5 و قيمت آجر سه سوراخ وزنی حدود 900 و 1200 در بسته های 14 تا 16 تایی عرضه می شوند.

قيمت هر تن آجر فشاري قم

معمولا آجرهای لفتون در دو رنگ زرد و قرمز تولید می‌شوند. قيمت آجر سه سوراخ بیشترین کاربرد سایزهای بزرگ این آجرها در ساخت حصار برای ویلاها، باغ‌ها،دیوار چینی نواحی باز وسیع و … است. از سایز کوچک آنها نیز برای دیوار چینی اتاق‌ها، بالکن‌ها، ساخت سقف‌های تیر آهنی و … استفاده می‌شود.

آجر لفتون دوقلو

نام دیگر این نوع آجر ۱۰ سانتی است. آجر لفتون دوقلو بعد از ساخت صادر می‌شود و بیشترین میزان صادرات به عراق است. این نوع آجر به سفارش مشتری تولید می‌شود.

آجر لفتون نیمه

قيمت آجر سه سوراخ این آجر یکی از انواع آجر لفتون است که دارای ۵ سوراخ است. به همین دلیل به این آجر، لفتون نیمه می‌گویند. همچنین نام دیگر آن آجر ۵ سوراخ یا آجر آب و خاک می‌باشد.

آجر لفتون ۱۰ سوراخ ۴ سانتی

قيمت آجر سه سوراخ از آجرهای لفتون برای نما و همچنین ساخت سازه استفاده می‌شود. این نوع آجر قدیمی‌ترین نوع آجر لفتون است که در شهر اصفهان تولید می‌شود.

آجر لفتون ۱۰ سوراخ ۵ سانتی

همانطور که می‌دانید آجر لفتون از خاک رس تولید می‌شود و پس از تولید توسط خشک کن، خشک می‌شود و به شکل آجری که به دست مصرف‌کننده رسیده است، می‌شود. قيمت آجر سه سوراخ آجر لفتون ۵ سانتی جزء آجرهای قالب کوچک هستند. کاربرد این آجر بیشتر در نما و در برخی از ساختمان‌ها برای سازه است.

آجر لفتون ۱۰ سوراخ ۷ سانتی

این آجر در دسته آجرهای قالب بزرگ است که به آن لفتون عراقی نیز می‌گویند. آجر لفتون ۷ سانتی ارزان‌تر از انواع دیگر آن است.

آجر لفتون ۱۰ سوراخ ۵.۵ سانتی

آجر لفتون ۵.۵ سانتی جزء آجرهای قالب بزرگ می‌باشد که در اجرای نمای سوله، کارخانه و کارگاه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ابعاد آجر لفتون

آجر لفتون دارای ابعاد مختلفی هستند. آجر لفتون کوچک در طاق زنی، منهول فاضلاب و پشت کار مورد استفاده قرار می‌گیرد. قيمت آجر سه سوراخ همچنین این نوع آجر در شهرهای جنوبی مثل اهواز و بوشهر کاربرد بیشتری دارد و بیشتر استفاده می‌شود.

کاربرد آجر لفتون

اصلی‌ترین کاربرد آجر لفتون دیوار چینی، نمای سوله و اجرای سقف می‌باشد. این نوع آجر در دیوارهایی که وزن یا فشار را تحمل می‌کنند، استفاده می‌شود. این آجر برای نمای بیرونی شومینه و قيمت آجر سه سوراخ قسمت‌های داخلی ساختمان بیشتر استفاده می‌شود.

کاربرد آجر لفتون
کاربرد آجر لفتون

قيمت آجر فشاري کنگاور

آجر لفتون سبب بالا بردن امنیت ساختمان می‌شود و می‌توان این آجر را با دیگر مصالح ترکیب کرد تا بنا زیباتر شود. شاید برای شما سوال باشد که سوراخ‌های موجود بر روی این آجر چه کاربردی دارند، قيمت آجر سه سوراخ باید بگوییم که این سوراخ‌ها باعث یکدست پخته شدن آجر و همچنین جلوگیری از ترک خوردن آن می‌شوند.

قيمت هر تن آجر فشاري اروميه

این آجر، به علت داشتن سوراخ و سبک بودن ساختار خود، آب کمی جذب می‌کند و موجب عدم سنگین شدن بی‌دلیل بنا می‌شود، قيمت آجر 10 سوراخ تبريز قيمت آجر سه سوراخ به همین علت در سال‌های اخیر، آجرلفتون، جای آجر‌های فشاری را گرفته به بهترین نوع آجر برای ساختمان سازی تبدیل شده است.

نام‌های دیگر آجر لفتون کدام است؟

بیش‌از آنکه با کاربردهای گسترده و مزایای این نوع آجر درجه یک، در دنیای ساختمان سازی آشنا شوید بهتر است بدانید که آجر سوراخ دار لفتون، به نام‌های زیر نیز در دنیای ساختمان سازی و صنعت، معروف است:

 • آجر 10 سوراخ
 • آجر ماشینی
 • آجر لفتون 10 سوراخ
 • آجر ماشینی سوراخ دار
 • آجر نما 10 سوراخ
 • آجر نما لفتون
 • آجر 10 سوراخ صادراتی
 • آجر لفتون صادراتی
 • آجر بهمنی
 • آجر رسی
 • آجر بهمنی قرمز
 • آجر سفال
 • آجر سوراخ دار
 • آجر نما سوله سازی
 • آجر توکار زبره
 • آجر نما لفتون و …

مزایای استفاده از آجر 10 سوراخ لفتون

 1. قیمت عالی
 2. استحکام بالا
 3. عدم شوره زدن
 4. رضایت مصرف کنندگان
 5. سابقه درخشان
 6. وجود انواع مختلف و تنوع بالا
 7. رنگ ثابت
 8. عدم استهلاک در زمان طولانی
 9. مقاومت برابر زلزله
 10. عدم نیاز به کار اضافه برای نماکاری و …
mweb_ahan
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *