ديوار گچي قيمت

ديوار گچي قيمت

ديوار گچي قيمت

ديوار گچي قيمت دیوار گچی پیش ساخته با بلوک گچی 10 سانتی برای تیغه کشی داخلی ساختمان و پارتیشن بندی داخل ساختمان کاربرد بسیاری دارد. استفاده از بلوک گچی GYPSUM BLOCK در ساخت دیوار گچی به علت اقتصادی بودن آن در مقایسه با دیگر روش های پارتیشن بندی و همچنین جداسازی فضای داخلی ساختمان در ایران یکی از محبوترین روش ها است.

ديوار گچي قيمت

همچنین با توجه به اینکه رویه دیوار گچی پیش ساخته با بلوک گچی 10 سانتی کاملاً صاف و به دور از هرگونه پستی و بلندی میباشد از این رو هزینه گچ و خاک نیز از هزینه های ساخت ساختمان کم میشود که این مسئله در کاهش هزینه کلی ساخت مؤثر است.

ديوار گچي قيمت
ديوار گچي قيمت

کارخانه ديوار گچي

همچنین سهولت در اجرا و همچنین ارزانی نسبی آن و مقاومت نسبتاً خوب دیوار پیش ساخته گچی استفاده از بلوک گچی را در میان انواع دیگر بلوک ساختمانی بسیار پرکاربرد کرده است. یکی از مزایا دیوار گچی پیش ساخته با بلوک گچی 10 سانتی نسبت به سایر روش های دیوارکشی و دیوارچینی سهولت اجرای تأسیسات برقی است.

ديوار گچي سبک

با استفاده از دستگاه فرز و شیار زن میتوان به سادگی مسیر عبور تأسیسات برقی را بر روی دیوار گچی پیش ساخته با بلوک گچی 10 سانتی را ایجاد کرد و پس از اجرای تأسیسات روی بلوک گچی 10 سانتی و دیوار پیش ساخته گچی را با استفاده از گچ ساختمانی صاف کرد.

ديوار گچي طرح دار

با توجه به اینکه جنس دیوار گچی پیش ساخته و همچنین ملات گچ یکی میباشد از این رو ضریب انبساط حرارتی هر دو ماده یکسان است و در محل اجرای تأسیسات ترک خوردگی مشاهده نخواهد شد. شاید بتوان این مسئله را در کنار سرعت اجرای بالای آن بزرگترین مزیت دیوار گچی پیش ساخته دانست.

چسب ديوار گچي

از معایب دیوار گچی پیش ساخته با بلوک گچی 10 سانتی میتوان به سنگینی وزن آن در مقایسه با انواع بلوک سبک اشاره کرد. به عنوان مثال وزن بلوک گچی 10 سانتی کمی بیشتر از بلوک سبک سیمانی و یا بلوک سفال هم اندازه خود میباشد.

قيمت ديوار گچي پيش ساخته تبريز

این مسئله در شرایطی که مساحت دیوارکشی داخلی ساختمان با دیوار پیش ساخته گچی زیاد باشد منجر به بالا رفتن وزن ساختمان میشود که افزایش وزن ساختمان منجر به افزایش نیروی جانبی زلزله میگردد. افزایش وزن ساختمان مستقیماً در آسیب ناشی از نیروی زلزله بر روی ساختمان میشود.

قيمت ديوار گچي پيش ساخته در تهران

البته ذکر این نکته لازم است که بلوک گچی 10 سانتی معمولاً به عنوان پارتیشن بندی استفاده میشود و معمولاً پارتیشن بندی با دیوار گچی پیش ساخته صورت میگیرد. در این شرایط استفاده از بلوک گچی در افزایش وزن ساختمان مؤثر نیست البته بهتر است که وزن دیوار گچی در محاسبات سازه ای به صورت بارگذاری خطی و مطابق با مبحث هفتم مقررات ملی ساختمان ایران در نظر گرفته شود.

چسب درزگير ديوار گچي

با توجه به اینکه وزن هر بلوک گچی 10 سانتی 12 کیلوگرم است از این رو هر متر مربع دیوار گچی ساخته شده با بلوک 10 سانتی 36 کیلوگرم وزن دارد و این موضوع را باید در محاسبات وزن ساختمان و همچنین محاسبه ظرفیت باربری تیر و ستون اسکلت ساختمان در نظر داشت.

چسب مخصوص ديوار

همچنین در شرایطی که مطابق با پیوست ششم آیین نامه 2800 زلزله ایران نیاز به اجرای وال پست یا وادار افقی یا قائم باشد میتوان با نظر مهندس ناظر نسبت به اجرای وال پست اقدام کرد. دیوار گچی پیش ساخته با بلوک گچی 10 سانتی در کارخانه و یا کارگاه استاندارد از مخلوط آب و گچ که اندازه دانه های گچ آن نسبت به گچ معمولی ساختمانی ریزتر است، تولید می شود.

چسب به جاي سيمانv

در تولید دیوار گچی پیش ساخته با بلوک گچی 10 سانتی میتوان از انواع گچ سمنان و گچ ساوه استفاده کرد. استفاده از گچ مرغوب و همچنین سرند کردن آن در کیفیت بلوک گچی بسیار مؤثر است و از این نظر قیمت دیوار گچی پیش ساخته و قیمت بلوک گچی 10 سانتی نیز مستقیماً با نوع گچ استفاده شده در آن در ارتباط است.

قيمت چسب گچي

سهولت اجرای دیوار پیش ساخته گچی با بلوک گچی را میتوان مهمترین مزیت استفاده از این مصالح ساختمانی نام برد. بلوک گچی 10 سانتی در دو نوع توخالی و توپر تولید میشود و به فروش میرسد. نوع توخالی دیوار گچی به دلیل وزن کمتر نبست به انواع توپر آن فروش و استفاده بیشتری دارد.

سراميک روي ديوار گچي

البته بلوک گچی توپر با توجه به استحکام بیشتر در شرایطی که دیوار گچی پیش ساخته به منظور پارتیشن استفاده شود کاربرد بیشتری دارد. بلوک گچی توخالی برای عبور تأسیسات ساختمان از قبیل تأسیسات برق ساختمان گزینه خوب و به صرفه ای است.

قیمت بلوک گچی 10 سانتی

قیمت دیوار پیش ساخته و قیمت بلوک گچی 10 سانتی معمولاً به صورت هر متر مربع اعلام میشود و با توجه به اینکه به ازای سه عدد بلوک میتوان یک متر مربع دیوار را پوشش داد از این نظر خرید دیوار گچی پیش ساخته و خرید بلوک گچی 10 سانتی به صورت متر مربعی میباشد.

ابعاد بلوک گچي

ارسال بلوک گچی 10 سانتی به سراسر ایران میسر میباشد و معمولاً در این موارد از خودروی نیسان و یا خاور و یا کامیون به صورت دربستی استفاده میشود. با توجه به آسیب پذیری بلوک گچی در حمل نقل بهتر است خودرو مخصوص و همچنین راننده با مهارت لازم جهت ارسال دیوار گچی استفاده شود.

قيمت ديوار و سقف پيش ساخته

بلوک گچی یا دیوار گچی پیش ساخته در کارخانه از مخلوط آب و گچ که اندازه دانه های گچ آن نسبت به ديوار گچي قيمت گچ معمولی ساختمانی ریزتر است، تولید می شود. دربلوك گچی ممكن است از الياف، پركننده ها، سنگدانه ها يا ساير افزودنی هاي غيرزيان آور استفاده شود.

ديوار گچي فوم دار

بلوکهای گچی به شکل مكعب مستطيل و دارای سطح کاملا صاف و موازی همدیگر هستند که دارای فاق و زبانه بوده و به راحتی این بلوک ها در حین کارگذاری در هم قرار میگیرند، سپس درزهای آن را به وسیله گچ مخصوص یا بتونه، پوشاند و صاف کرد. ديوار گچي قيمت اين نوع بلوك ها را مي توان با استفاده از مواد رنگي مطابق با الزامات اين استاندارد، رنگی توليد كرد.

عکس ديوار گچي

كاربرد دیوارهاي گچی پیش ساخته در ساخت دیوارهای غيرباربر يا پوشش مستقل ديوار و محافظت ستون ها، چاه آسانسور، چاه مربوط به تأسيسات و غيره در برابر آتش است. در زیر لیست قیمتی برای اطلاع شما از قیمت دیوار گچی پیش ساخته ۶۶*۵۰*۸ ارائه شده است. ديوار گچي قيمت که با مراجعه به آن می توانید از قیمت به روز این محصول مطلع گردید.

عکس ديوار گچي
عکس ديوار گچي

ویژگی های بلوک بتنی سبکCLC

 1. مطابق با مبحث 19
 2. عایق حرارت و صوت و رطوبت
 3. سرعت در حمل و نقل وانتقال به طبقات ونصب قطعات پیش ساخته
 4. مقاومت خیلی بالا در برابر اتش سوزی
 5. همخانی با دیگر مصالح
 6. سرعت اجرا نصبت به س��یر مصالح 3 برابرافزایش میابد
 7. با در نظر گرفتن سرعت اجرا دستمزد دو سوم کاهش میابد
 8. صرفه جویی در ملات مصرفی تا دوسوم
 9. عدم نیاز به گچ و خاک
 10. وزن مخصوص کم
 11. مقاوم در برابر آتش
 12. عایق حرارت و صدا
 13. قابلیت برش وشکل پذیری
 14. Ph نزدیک به نرمال (حدود7)
 15. همخوانی با دیگر مصالح ساختمانی
 16. سهولت در حمل و نقل و نصب قطعات پیش ساخته
 17. قابلیت انجام هر گونه پلاستر با چسبندگی مناسب
 18. اس ای اس بلوک 3/1 وزن آجر 4/1 وزن بتن

مشخصات فنی پانل های گچی

 • ابعاد 10/50/66- سانتیمتر
 • وزن هر پانل گچی – 20 – کیلوگرم (قابلیت تولید از 14 تا 24 کیلوگرم)
 • وزن هر متر مربع – 60 – کیلوگرم (قابلیت تولید از 14 تا 24 کیلوگرم بر مربع)
 • مقاومت فشاری 66 – کیلوگرم بر حسب سانتیمتر مربع
 • مقاومت خمشی 11 – کیلوگرم بر حسب سانتیمتر مربع
 • ضریب حرارتی – 94/1 Kcal/Hr.c
 • ضریب حرارتی – 0/31 – Kcal/Hr.c
 • ضریب صوتی – 38 – Db (دی سی بل 500HZ)

انواع دیوار گچی پیش ساخته در بازار

انواع دیوار گچی پیش ساخته در بازار موجود می باشد که در یک دسته بندی کلی می توان آنها را به دیوار گچی پیش ساخته ساده توپر و دیوار گچی پیش ساخته توخالی سوراخ دار ديوار گچي قيمت تقسیم نمود که تفاوت های بارز آنها در وزن و برخی ویژگی ها فیزیکی محصول از قبیل میزان انتقال حرارت،نویز و رطوبت می باشد.

ديوار حاضري

 • نصب سریع و آسان و بدون نیاز به مهارت فنی و خاصی
 • حذف عملیات گچ و خاک و در برخی موارد سفید کاری
 • کاهش وزن بنا به دلیل حذف دیوار چینی به روش سنتی و عدم نیاز به ملات پایه سیمانی
 • پایداری بیشتر در برابر آتش (حریق)
 • حمل آسان کالا به محل پروژه
 • حداقل پسماند و دور ریز(پرت) مصالح
 • قابلیت اجرا انواع عملیات بر روی آن(نقاشی،کاغذ دیوار،انواع دیوار پوش و ….)

نحوه نصب ديوارهاي پيش ساخته

دیوار گچی تولید شده در کارخانه با استفاده از دستگاههای تمام اتوماتیک با مقاومت بالا و با سایز ۵۰*۶/۶۶*۸ سانتی متر در دو نوع سنگین با وزن تقریبی 19 کیلوگرم و سبک با وزن تقریبی ۱۶ کیلوگرم ، ديوار گچي قيمت یکی از مدعیان رقابت در بازار محصولات گچی پیش ساخته به شمار می رود .

پانل هاي گچي پيش ساخته

وزن هر عدد دیوار گچی ساده ۲۰ تا ۲۲ کیلوگرم و نوع سبک آن ۱۵ تا ۱۶ کیلوگرم است . در برابر شعله مستقیم به مدت ۳۰ دقیقه دوام دارد. مقاومت خمشی آن ۴۵ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و مقاومت فشاری آن ۶۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد. ديوار گچي قيمت کاشی نیز به راحتی به آن می چسبد و یا با دوغاب می توان کاشی کاری نمود.

کناره های دیوار گچی

کناره های دیوار گچی به صورت کام و زبانه بوده که باعث می شود در هنگام کاربرد چفت و بست لازم را بوجود آورد سطح قطعات آن بسیــار صاف است عایق حــــرارت و صوت میباشد و برای سلامتی نیز مضر نمی باشد ديوار گچي قيمت و از نظر اقتصادی و هزینه با صرفه تر از دیوار چینی (تیغه چینی) معمولی می باشد.

مزایا:

 1. 50 درصد کاهش هزینه ساخت
 2. 75 درصد کاهش زمان ساخت
 3. 6 درصد افزایش فضای مفید ساختمان
 4. کاهش هزینه ی ساخت تا 50%
 5. هزینه ی تمام شده با مصالح و دستمزد متر مربع 14000 تومان
 6. بدلیل عدم نیاز به گچ و خاک.سطح مفید داخل ساختمان افزایش می یابد(6/8 متر مربع در 200 متر مربع)
 7. سبکترین نوع مصالح برای کلیه دیواره های داخلی است(55 تا 78 درصد سبکتر از دیگر مصالح)
 8. نصب آن آسانتر و سریعتر از دیگر مصالح است (38 تا 75 درصد سریعتر از دیگر مصالح)
 9. به دلیل مجوف بودن عایق بسیار خوبی در برابر حرارت و صدا می باشد

پنل گچی

نصب پنل گچی بسیار آسان است. زیرا این محصولات به صورت یکپارچه در ابعاد بزرگ تولید می شوند و به سرعت سقف و دیورا های با مساحت زیاد را پوشش می دهند. این محصولات برای نصب به چند ابزار ساده نیاز دارند. ديوار گچي قيمت برای برش آن به تیغ کاتر و برای نصب آن به میخ، مته و یا حتی چسب نیاز است. زیرا پنل گچی وزن کمی دارند.

دیوار گچی ساده (معمولی)

پانل های گچی معمولی یا RG به طور کلی در ساخت و ساز خشک (مثل پارتیشن ها یا دیوارهای جداکننده ، دیوارهای پوششی (لاینینگ) و سقف های کاذب ) در محیط های خشک و ديوار گچي قيمت بدون خطر آتش سوزی مورد استفاده قرار می گیرند .

دیوار گچی مقاوم در برابر آتش

صفحاتی هستند که در گچ تشکیل دهنده آن الیاف شیشه موجود است و در برابر حریق مقاومت از خود نشان می دهند . پنل گچی FR در مناطق و فضاهایی که نیاز به محافظت در برابر آتش در آنها وجود دارد مانند ( پوشش تیر ها و ستون های فولادی ، ديوار گچي قيمت داکت های تاسیساتی و کلیه فضاهای حساس به آتش و تبعات آن … ) استفاده می شوند . این پانل ها دارای روکش صورتی هستند.

دیوار گچی مقاوم برابر رطوبت

صفحاتی هستند که گچ تشکیل دهنده آن ها با مواد مقاوم در برابر رطوبت ترکیب شده و برای محیط های مرطوب مناسب می باشند . پنل گچی MR برای آشپزخانه ها و سرویس های بهداشتی و سایر محیط های نمناک مورد استفاده قرار می گیرند . ديوار گچي قيمت این صفحات دارای کاغذ سبز رنگ می باشند . این پانل ها ضد آب نیستند ( در برابر رطوبت مقاومند )

دیوار گچی مقاوم در برابر رطوبت و آتش

صفحاتی هستند که در گچ تشکیل دهنده آن الیاف شیشه و همچنین مواد مقاوم در برابر رطوبت قرار دارد . پنل گچی FR (مقاوم در برابر حریق و رطوبت) در مکانهایی که توام با رطوبت ممکن است مقاومت در برابر حریق مورد نیاز باشد ديوار گچي قيمت و حساسیت توام رطوبت و حریق احساس شود استفاده می شوند، این پانل ها دارای روکش سبز است.

پنل سه بعدی گچی

یکی از گزینه ها برای داشتن دیوار سه بعدی استفاده از پنل سه بعدی گچی است و استفاده از این نوع محصول بسیار ساده است. کافیست یک گچ کار ماهر در کنار خود داشته باشید. تنوع محصولات قابل ارایه در این زمینه نسبتا بالاست. ديوار گچي قيمت سعی شده با ارایه طیف وسیعی از سبک ها در طراحی این پنل ها، انواع سبک های مورد تقاضا را پاسخگو باشیم. اعم از سبک های پست مدرن و یا کلاسیک.

دیوار گچی سه بعدی

مهم ترین بخش دکوراسیون یک فضا در مرحله اول دکوراسیون دیوار است. می توانید با استفاده از انواع رنگ ها و یا کاغذ دیواری که البته معمول ترین راه حل های دکوراسیون دیوار هستند فضای خود را تا حدود خیلی زیادی مطلوب تر کنید. ديوار گچي قيمت و یا اینکه با استفاده از متریال های خاص در دکوراسیون دیوار، فضا را بسیار خاص تر کنید. دیوار گچی سه بعدی انتخابی کلاسیک و شیک برای خانه شماست.

گچ برگ چیست

گاهی در میان مردم پانل های گچی( صفحات گچی ) را ” گچ برگ” نیز می نامند. ديوار گچي قيمت پنل گچی یا دیوار گچی پیش ساخته در کارخانه از مخلوط آب و گچ که اندازه دانه های گچ آن نسبت به گچ معمولی ساختمانی ریزتر است، تولید می شود. دربلوك گچی ممكن است از الياف، پركننده ها، سنگدانه ها يا ساير افزودنی هاي غيرزيان آور استفاده شود.

ابعاد پنل گچی

ديوار گچي قيمت ابعاد پنل گچی شامل موارد زیر است:

دیوار گچی با ضخامت 15 میلیمتری

ديوار گچي قيمت معمولا در دریوارها و در فضاهایی که نیاز به مقاومت بیشتر باشد استفاده می شود. پنل گچی با ضخامت 18 میلیمتری و بالاتر : معمولا جهت استفاده در فضاهای خاص که نیاز به استحکام بسیار بالا یا خطر برخورد شدید با دیوار وجود دارد استفاده می گردد.

پنل گچی با ضخامت 12.5 میلیمتری

ديوار گچي قيمت رایج ترین تولید کارخانه ایران پانل 12.5 میل است که جهت دیوارهای جداکننده و پوششی ، سقف های کاذب ساده و دکوراتیو استفاده می شود.

پنل گچی با ضخامت 9.5 میلیمتری

ديوار گچي قيمت این پانل ها نیز مانند پنل گچی 6 میلیمتری برای اجرای قوس ها کاربرد داشته و نباید از آن جهت اجرای دیوار ها یا سقف های کاذب ساده استفاده کرد.

انواع پانل

ديوار گچي قيمت انواع پانل گچی در ابعاد 1200 در 3000 تا 1200 در 2400 میلیمتر و در ضخامت های 12.5 ، 15 و 18 میلیمتر در چهار مدل معمولی RG ، مقاوم در برابر رطوبت MR و مقاوم در برابر حریق FR و مقاوم در برابر رطوبت و حریق MF ، انتخاب مناسبی جهت پوشش دیوارهای داخلی و سقف های کاذب می باشند.

قیمت دیوار پیش ساخته گچی

دیوار گچی پیش ساخته را می توان روی قاب چوبی، فلزی یا چوب چند لایه نصب کرد. همچنین قابلیت نصب روی سطوح سیمانی و بنایی شده را نیز دارد. در شرایط متفاوت تنها روش ديوار گچي قيمت نصب کمی تغییر خواهد کرد تا پستی بلندی های سطح برای مثال سیمان پوشانده شود. عامل اصلی موثر بر قیمت دیوار پیش ساخته گچی میزان متراژی است که قرار است اجرا شود.

پنل های گچی

پنل های گچی دارای لبه‌های متفاوتی است:

v پنل گچی لبه صاف VK

v پنل گچی لبه پخ دار AK

v پنل گچی نیم گرد صاف HRK

v پنل گچی نیم گرد پخ دار HRAK

پنل گچی مقاوم در برابر حریق (FR)

در ساختار گچ، دیوار گچی FR از الیاف شیشه استفاده شده است که در برابر حریق مقاوم می‌باشد. این نوع دیوار گچی اغلب در فضاهایی که باید در مقابل حریق از آنها محافظت شود نظیر پوشش تیرها و ستون‌های فولادی، ديوار گچي قيمت داکت‌های تاسیساتی و… استفاده می‌شوند. این پانل‌ها روکشی صورتی دارند و در قسمت پشت آنها مهر قرمز به صورت لاتین چاپ شده است.

پنل گچی مقاوم در برابر حریق و رطوبت (FM)

در ساختار این دیوار گچی از الیاف شیشه و مواد مقاوم در برابر رطوبت استفاده شده است. دیوار گچی FM صفحه‌هایی می‌باشند که در مکان‌هایی توام با رطوبت و حریق احساس شود به کار گرفته می‌شود. این پانل‌ها روکشی سبز دارند و ديوار گچي قيمت در قسمت پشت آنها مهر قرمز به صورت لاتین چاپ شده است.

پنل گچی معمولی (RG)

این دیوار گچی در ساخت و ساز پارتیشن‌ها یا دیوارهای جدا کننده ، ديوار گچي قيمت دیوارهای پوششی (لاینینگ) و سقف کاذب در محیط‌های خشک و بدون حریق مورد استفاده قرار می‌گیرند. دیوار گچی معمولی، روکش کرمی دارند و در پشت آنها مهر آبی به صورت لاتین چاپ شده است.

پنل گچی معمولی (RG)
پنل گچی معمولی (RG)

تفاوت دیوار گچی با صفحات گچی

دیوار گچی را بر خلاف صفحات گچی استفاده می‌کنند و اغلب برای جداسازی قسمت‌های مختلف ساختمان کاربرد دارد.کاربرد عمده دیوار گچی در ساخت تیغه‌های غیر باربر یا پوشش ديوار گچي قيمت مستقل دیوار و محافظت ستون‌ها، چاله آسانسور و… در مقابل آتش می‌باشد که باعث می‌شود کار ساخت ساختمان بسیار راحت‌تر شود و امکان اجرای طراحی‌های مختلف ساختمان نیز فراهم شود.

معایب پنل گچی

 • شکننده بودن خصوصاً در زمان حمل و نقل و نصب
 • رطوبت‌پذیری و ضد آب نبودن (دیوار گچی FR و RG )
 • هزینه بالای دیوار گچی
 • مراحل نصب دیوار گچی

آماده سازی سطوح

در شروع نصب دیوار گچی، برای اینکه نتیجه کار عالی باشد سطح دیوار مذکور باید کاملاً صاف و یکدست به دور از آلودگی و چربی باشد. ديوار گچي قيمت دیوار از قبل رنگ شده، کاشی، سنگ و سرامیک زیرکاری‌های مناسبی برای انجام نصب به شمار می‌آیند.

تراز کردن دیوار

بعد از آماده کردن سطح دیوار و انجام اندازه‌گیری، خط تراز افقی جهت نصب پانل‌ها کشیده می‌شود. بعد از اعمال این مراحل می‌توان پانل‌ها را چسباند.برای چسباندن دیوار گچی از چسب خاص صنعتی استفاده می‌شود که بسیار مقاوم است. ديوار گچي قيمت پس از انجام چسب کاری، اولین دیوار گچی چسب زده شده از روی نقطه صفر شروع، روی دیوار چسبانیده خواهد شد.

دیوار گچی مقاوم در برابر زلزله

به علت سبكی و همچنین انعطاف پذیری بسیار بالا ی گچبرگ ها میانقاب ها ديوار گچي قيمت از خود مقاومتی نداشته و باعث سختی کاذب سازه نمی شوند که این امر موجب مقاومت بیشتر ساختمان در مقابل زلزله می باشد.

معایب دیوار گچی

برای نصب پنل گچی دمای محیط نباید کمتر از ۴ درجه سلسیوس (سانتیگراد) باشد وديوار گچي قيمت اگر برای نصب آن از چسب استفاده شود، دما نباید کمتر از ۱۰ درجه باشد. مگر اینکه تولید کننده ی دیوار گچی پیشنهاد دیگری داشته باشد. دیوار گچی پیش ساخته یکی از ملزومات ساخت و ساز خشک در صنعت نوین ساختمان می باشد.

قابلیت فرم پذیری دیوار گچی

قابلیت فرم پذیری بالای صفحات گچی در طراحی، مخصوصاً در بحث دكوراتیو؛ ديوار گچي قيمت به دلیل فرم پذیری پنل گچی میتوان در طرح سقف و دیوار های کاذب، از خطوط منحنی و قوس دار نیز استفاده نمود، در این سیستم امکان ایجاد دکور های چند طبقه یا باکس های متفاوت ارتفاعی امکان پذیر است.

رنگ آمیزی دیوار گچی

رنگ پذیری آسان، چسب پذیری صفحات روکش دار گچی؛ جهت مکانهایی که ديوار گچي قيمت میخواهیم کاشی یا سنگ تزئینی روی دیوار نصب نماییم و قابلیت راحت نصب انواع کاغذ دیواری روی سطح گچبرگ.

آیا پانل گچی وزن سقف را تحمل می کند؟

خیر, از دیوار های پیش ساخته گچی فقط باید در حد یک دیوار جدا کننده انتظار داشت. ديوار گچي قيمت در صورتی که سقف مورد نظر از جنس ورق گالوانیزه یا ورق ایرانیت می توان بار سقف را بر روی دیوار ها انداخت. ولی بهتر است وزن سقف به ستون مناسب منتقل گردد.

mweb_ahan
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *