پودر سنگ مرمر قيمت

پودر سنگ مرمر قيمت

پودر سنگ مرمر قيمت

پودر سنگ مرمر قيمت از نوعی سنگ معدنی دگرگونی شده به نام ماربل Marble یا مرمریت تولید می شود. تولید پودر سنگ مرمر به منظور کاربرد های زیاد آن در امور ساختمانی و بخصوص در تولید بتن انجام می شود.

پودر سنگ مرمر قيمت

سنگ مرمر نوعی سنگ کربنات کلسیم و از نوع کلسیت است که فرمول مولکولی آن به صورت CaCO3 بوده و نسبتا سنگ سختی محسوب می شود. این سنگ بسیار زیبا را معمولا در نمای ساختمان ها و بنا های مختلف می بینیم که جلای زیبا ، رنگ سفید درخشان و طرح های چشم نوازی دارد.

پودر سنگ مرمر قيمت
پودر سنگ مرمر قيمت

ویژگی خاک سنگ مرمر

همان طور که می دانید ، سنگ مرمر بسیار زیبا و گران قیمت است. اما اگر آن را کوبش کنیم ، تفاوت زیادی با دیگر انواع خاک سنگ ندارد. این پودر جزء انواع پودر سنگ ساختمانی و هنری می باشد و علاوه بر رنگ سفید ، پودر سنگ مرمر قيمت در رنگ های قرمز ، صورتی ، سبز و سیاه وجود دارد.

تولید پودر سنگ مرمر

تولید پودر سنگ مرمر به دو صورت انجام می شود. روش اول از طریق جمع آوری خاک سنگ مرمر می باشد که از سنگ بری ها و یا معادن استخراج می گردد. در این محل ها در اثر برش زدن سنگ و پودر سنگ مرمر قيمت یا فعالیت هایی مثل انفجار که برای استخراج صورت می گیرد ، مقادیر زیادی پودر سنگ مرمر ایجاد می گردد که قابل جمع آوری و استفاده است.

سنگ مرمر

اگر چه به دلیل گران قیمت بودن سنگ مرمر معمولا آن را کوبش نمی کنیم ، اما گاهی ممکن است در استخراج دیگر معادن سنگ مثل سنگ آهک ، رگه هایی از سنگ مرمر نیز وجود داشته باشد. پودر سنگ مرمر قيمت و یا اینکه ضایعات بلا استفاده سنگ مرمر را کوبش کنیم.

کاربرد پودر سنگ مرمریت

 • استفاده به عنوان پودر بتونه (پودر مل)
 • نوعی مکمل بتن که برای افزایش مقاومت فشاری و آب گریز شدن آن بکار می رود
 • در فعالیت های هنری برای تولید گچ ونیزی ، پودر پتینه کاری و مارمارینو

کاربرد در تولید رنگ و رزین

پودر سنگ رنگی کاربرد زیادی در برخی صنایع و مشاغل از جمله ساخت صنایع هنری دارد پودر سنگ مرمر قيمت به همین دلیل استفاده از خاک سنگی که به صورت طبیعی دارای رنگ باشد بسیار مهم می باشد.

فروش پودر سنگ مرمر با قیمت عمده

یکی، از مواد بسیار مهم و ضروری در ساخت و سازها، پودر سنگ می‌باشد. پودر سنگ مرمر نیز، یکی از انواع این ماده بوده که از آن، جهت رنگ دهی، بالا بردن حجم، آب بندی، دوام بخشی و… استفاده می‌کنند. پودر سنگ مرمر قيمت ، باتوجه به نوع بسته بندی و تناژ خرید متغیر می‌باشد.

خاصیت پودر سنگ آهکی

به دلیل خاصیت پودر سنگ آهکی این ماده می‌توان از آن در امور ساختمانی و حتی راه سازی به طور ویژه، استفاده نمود. افراد، با تجربه و دارای علم این توصیه را نموده‌اند که، حتما از پودر سنگ مرمر به عنوان، پودر سنگ مرمر قيمت یکی از افزودنی های بتن استفاده گردد. دلیل این امر، مزایای بسیار زیاد پودر سنگ مرمر می باشد.

منظور از پودر سنگ مرمر چیست؟

پودر سنگ مرمر، یا همان پودر سنگ مرمریت سفید رنگ بوده و از آن به طور گسترده، جهت مصارف ساختمانی، مانند: ساخت و تهیه ی بتن ها استفاده می‌شود. سنگ مرمر، که از آن پودر تهیه می‌نمایند پودر سنگ مرمر قيمت به صورت، دگرگونی شده از سنگ آهک، ساخته می‌شود و فرمول عمومی آن نیز، به صورت CaCO3 می‌باشد در واقع سنگ مرمر، نوعی کربنات کلسیم بوده که سنگی سخت و البته، بسیار مستحکم می‌باشد.

عملیات سنگ تراشی

در عملیات سنگ تراشی، مقدار بسیار زیادی پودر سنگ مرمر حاصل می‌شود که، پودر سنگ مرمر قيمت نتیجه برش سنگ، می‌باشد. تولید این نوع پودر، علاوه بر سنگ تراشی ها، در معدن های سنگ آهک و کلسیم کربنات نیز انجام شده و با کوبیدن این سنگ ها، پودر سنگ مرمر تهیه و تولید می‌شود.

عوامل موثر در تفاوت قیمت انواع پودر سنگ مرمر:

 1. ماهیت و نوع سنگ پودر شده
 2. مقدار، هزینه ی استخراج سنگ و خریداری کوپ مورد نیاز
 3. هزینه های انجام گرفته برای عملیات فرآوری
 4. برش، فرآوری و کوبش سنگ
 5. درجه بندی پودر سنگ
 6. مقدار هزینه ی انجام شده جهت حمل و نقل

پودر سنگ مرمریت چیست؟

پودر سنگ مرمر یا پودر سنگ مرمریت به زبان انگلیسی Marble powder نامیده می شود. پودر سنگ مرمر سفید رنگ است و بیشتر برای مصارف ساختمانی نظیر تهیه پودر سنگ مرمر قيمت بتن به کار می رد. سنگ مرمر نوعی سنگ دگرگونی شده از سنگ آهک است که فرمول عمومی آن CaCO3 می باشد.

منشاء سنگ مرمر

منشاء سنگ مرمر نوعی کربنات کلسیم بنام کلسیت است که سنگی سخت و مستحکم می باشد. سنگ مرمر بسیار زیبا و سفید رنگ است پودر سنگ مرمر قيمت و از آن برای نماسازی ساختمان ها ، مجسمه سازی و در بناهای مذهبی نظیر بارگاه امامان و امامزادگان استفاده می شود. سنگ مرمر دارای فسیل ها و رگه هایی شکل یافته به نام استیلولیت است که زیبایی خاصی به آن می دهد.

مزایای تولید بتن

– کاهش هزینه های تهیه بتن

– استفاده از ضایعات تولید شده در سنگ بری ها

– کاهش آلودگی های زیست محیطی ناشی از تولید سیمان

زیبایی خیره کننده سنگ مرمر سبب شده تا به صورت گسترده ای از آن در مجسمه سازی استفاده شود. شاید هیچ شهری در هیچ کشوری در جهان را نتوان پیدا کرد که تندیس هایی از جنس سنگ مرمر در آن وجود نداشته باشد. پودر سنگ مرمر قيمت همچنین از پودر سنگ مرمر هم می توان در ترکیب با دیگر مواد به منظور استفاده در مجسمه سازی سود برد.

فروش پودر سنگ مرمر

فروش پودر سنگ مرمر معمولا در صنایع ساختمان سازی می باشد. پودر سنگ مرمر قيمت این ماده دارای کاربرد های فراونی است البته باید توجه داشت که خلوص آن دارای اهمیت بوده و نباید با سایر انواع خاک صنعتی ترکیب شود. به منظور بر طرف نمودن نیاز صنایع مختلف, گروه تولیدی و صنعتی پارس شیمی آمادگی تولید و فروش پودر سنگ مرمر بدون هیچ گونه ناخالصی و ترکیب با سایر مواد معدنی به صورت بسته بندی شده را دارد.

پودر سنگ چیست

همانگونه که از نام آن مشخص است از کوبیده شدن انواع کانی های معدنی موجود در طبیعت نظیر سنگ آهک یا کربنات کلسیم, مرمریت, گرانیک, سنگ آهن, سنگ نقره و … به دست می آید. پودر سنگ مرمر قيمت این ماده دارای کلیه خواص کانی کوبیده شده بوده با این تفاوت که به دلیل دارا بودن سایز بندی پودری و میکرونیزه و افزایش سطح تماس, علاوه بر اینکه خواص موجود در آن کاملا در دسترس می باشد همچنین در صنایع مختلف به راحتی بکار گرفته می شود.

تولید پودر سنگ

تولید خاک سنگ به دو صورت طبیعی و صنعتی می باشد. پودر سنگ مرمر قيمت در طبیعت بر اثر سایش لایه های مختلف پوسته زمین و درگیری سنگ ها با هم بخشی از آن بصورت پودر در می آید. همچنین بر اثر حرکت یخچال های عظیم طبیعی نیز لایه های زیرین آن ها به دلیل تحمل فشار چندین هزار تنی به حالت پودری تبدیل می شوند که آن را Rock Flour می نامند.

انواع پودر سنگ

انواع مختلفی از پودر سنگ در بازار ایران وجود که پودر سنگ مرمر قيمت نیاز فعالان بخش های صنعتی و تولیدی وابسته به این محصول را مرتفع می نماید. برخی از انواع خاک سنگ عبارتند از:

 • پودر خاک سنگ قم
 • پودر خاک سنگ سوپر
 • پودر خاک سنگ جوشقان
 • پودر خاک سنگ سبزوار
 • پودر خاک سنگ ساوه و …

  انواع پودر سنگ
  انواع پودر سنگ

مصارف و کاربرد پودر سنگ

بیشترین کاربرد خاک سنگ در صنایع ساختمانی سازی است که از آن برای ترکیب با سایر مصالح ساختمانی مانند سیمان, گچ, سیمان سفید و … استفاده می شود پودر سنگ مرمر قيمت زیرا علاوه بر اینکه دارای چسبندگی بسیار زیادی بوده و استحکام سازه را افزایش می دهد, همچنین مانع از ترک خوردن سیمان پس از خشک شدن می شود.

انواع پودر سنگ های موجود در کشور :

 • پودر سنگ جوشقان
 • پودر سنگ ساوه
 • پودر سنگ قم
 • پودر سنگ آهک
 • پور سنگ دولومیت
 • پودر سنگ گرانیت
 • پودر سنگ مرمر
 • پودر سنگ ماسه و کوارتز
 • و …

پودر سنگ جوشقان تهران

پودر سنگ به محصول کوبش و سایش سنگ ها بر روی هم چه به صورت طبیعی چه به صورت صنعتی گفته می شود. در طبیعت بر اثر ساییدن لایه های مختلف موجود در سطح زمین، پودر سنگ مرمر قيمت قسمتی از آن به صورت آرد در می آید. در تولید صنعتی پودرسنگ نیز از دستگاه های سنگ کوبی استفاده می شود.

موارد استفاده از پودر سنگ:

 1. استفاده از پودر سنگ به عنوان ملات
 2. عامل ترکیب شونده با سیمان جهت استحکام بیشتر
 3. عامل سفید کاری و بندکشی سنگ و سرامیک و موزاییک
 4. استفاده در صنایع مختلف همچون موزاییک سازی و بلوک زنی و بتن سازی
 5. استفاده در نمای ساختمان و نماهای شسته
 6. استفاده در صنعت شیشه سازی
 7. خوراک دام و طیور
 8. تولید الکترود های جوشکاری
 9. مجسمه سازی
 10. سنگ فرش
 11. تهیه چسب کاشی و سرامیک
 12. ساخت سنگ های نانو
 13. جایگزین کچ کاری در مناطق مرطوب و بارانی
 14. و…

انواع خاک سنگ

پودر خاک سنگ را می توان از سه جنبه تقسیم بندی نمود. پودر سنگ مرمر قيمت اولا بر این اساس که از چه نوع سنگی تولید شده ، ثانیا درجه کیفیت و ثالثا منطقه تولید آن کجا باشد. بر همین اساس می توان موارد زیر را نام برد:

 • پودر سنگ آهک
 • خاک سنگ کربنات کلسیم
 • خاک سنگ سفید و رنگی
 • پودر سنگ سوپر و معمولی
 • پودر سنگ جوشقان
 • پودر سنگ الیگودرز
 • پودر سنگ قم
 • آرد سنگ مرداب (مردار سنگ)

سنگ‌آهک

در اثر کوبیده شدن انواع کانی‌هایی که در طبیعت وجود دارد مانند سنگ‌آهک یا کربنات کلسیم، سنگ مرمریت، سنگ گرانیت، سنگ آهن، سنگ نقره و… پودری به‌دست می‌آید که همان ویژگی‌های سنگ اصلی را دارد، پودر سنگ مرمر قيمت با این تفاوت که به شکل پودر درآمده و میکرونیزه شده و سطح تماس آن افزایش پیدا کرده است بنابراین از آن می‌توان در صنایع گوناگون استفاده کرد.

پودر سنگی سفید

این ماده انواع متفاوتی دارد و شامل پودر سنگی سوپر، پودر سنگی سفید و پودر سنگی رنگی است. این نوع پودر یا خاک سنگ را می‌توان در بسته‌بندی‌های ۲۵ و ۵۰ کیلوگرمی در بازار یافت. پودر سنگ مرمر قيمت سفیدترین پودر مربوط به پودر کربنات کلسیم یا پودر آهک است.

کاربردهای صنعتی پودر سنگ

خاک سنگ کاربردهای صنعتی بسیاری دارد. یکی از کاربردهای خاک سنگ استفاده از آن به‌عنوان پرکن برای تولید کاشی، سرامیک و بتن است. همچنین خاک‌سنگ کربنات کلسیم در ساخت گاز دی‌اکسید کربن خوراکی که در تولید نوشابه‌های گازدار کاربرد دارد، پودر سنگ مرمر قيمت مورداستفاده قرار می‌گیرد. دیگر محصولات فرآوری شده این ماده آهک است.

کاربرد در صنایع ساختمانی

بیشترین کاربرد خاک سنگ، در صنعت ساختمان‌سازی است. این ماده با دیگر مصالح ساختمانی مانند گچ، سیمان و سیمان سفید ترکیب می‌شود و به دلیل چسبندگی زیادی که دارد، باعث افزایش مقاومت و استحکام سازه می‌شود. همچنین از ترک خوردن سیمان بعد از خشک شدن نیز جلوگیری می‌کند.
در صنایع گوناگون خاک سنگ با سیمان مخلوط می‌شود. این کار از دهه‌های پیش در جهان آغاز شده است، زیرا از آلودگی محیط‌ زیست جلوگیری می‌کند و نرخ نهایی تولید بتن را نیز کاهش می‌دهد. ضمن اینکه باعث افزایش مقاومت نهایی بتن می‌شود.

کاربرد خاک سنگ در مجسمه‌سازی

یکی از کاربردهای پودر سنگ برای تولید آثار هنری است. پودر سنگ مرمر قيمت این ماده برخلاف سیمان بعد از خشک شدن ترک برنمی‌دارد، ازاین‌رو یک ماده مناسب برای ساخت آثار هنری زیبا به‌شمار می‌رود.

خواص پودر سنگ جوشقان

این ماده نقش حجم‌دهنده و قوام‌بخش را در صنایع هنری نقش‌برجسته برعهده دارد پودر سنگ مرمر قيمت. برای مجسمه‌سازی به‌طور معمول از پودرهای سفید استفاده می‌کنند و سپس با اضافه کردن مواد رنگی به خمیر سنگ، رنگ موردنظر را به‌دست می‌آورند اما استفاده از پودرهای رنگی تولید رنگ موردنظر را کمی مشکل‌تر می‌کند.

دیگر کاربردهای خاک سنگ

علاوه بر موارد یاد ‌شده، کاربردهای دیگری نیز برای خاک سنگ می‌توان برشمرد که عبارتند از:

– پاشش روی قیرگونی‌کاری
-دوغاب‌دهی سنگ، کاشی و سرامیک با مخلوط آرد سنگ و سیمان سفید
– استفاده از سنگ نمره، آرد سنگ و سیمان سفید در نمای ساختمان
– حجم‌دهنده و اتصال‌دهنده ذرات برای آسفالت جاده‌ها
– ماده گدازآور در کوره‌های انفجاری برای تولید سرباره مذاب
– تصفیه فاضلاب‌های شهری به دلیل ویژگی‌های میکروب‌کشی و ضدعفونی‌کننده
– دارای خاصیت ضداسیدی برای باز کردن راه فاضلاب‌ها
– اصلاح خاک‌های اسیدی در کشاورزی با افزایش PH خاک مناسب برای رشد گیاهان

کاربرد و استفاده های این محصول

پودر سنگ کاربرهای فراوانی دارد که با توجه به قیمت مناسبی که دارد بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. کاربرد های فراوان این محصول باعث شده استفاده از این محصول بسیار در سطح کشور بالا برود و خریدارهای بسیاری داشته باشد. پودر سنگ مرمر قيمت یک از مصارف پودر سنگ یا کربنات کلسیم در صنعت کاغذ میباشد که باعث شده کمک فوق العاده شایانی به طبیعت میکند.

پودر سنگ جوشقان قم

از این متریال یا کربنات کلسیم میتوان بابت پایین آوردن اسید خاک استفاده تا زمین کشاورزی بتواند بازدهی بیشتری داشته باشد . پودر سنگ مرمر قيمت این متریال همانطور که با محیط زیست سازگار است و باعث می شود آسیبی به محیط زیست وارد نشود در صنعت کشاورزی نیز کاربرد داشته و باعث می شود اسید خاک کم شود که تولیدات بهتری در صنعت کشاورزی انجام شود.

کارخانه توليد پودر سنگ جوشقان

معمولا PH خاک وقتی که بالا باشد با استفاده از این متریال نیز می توان PH خاک را متعادل کرد. با متعادل شدن اسید خاک در سطوح مناسب برای گیاه و به ثمر نشستن گیاهان به خوبی انجام می گیرد. پودر سنگ مرمر قيمت با اضافه کردن این متریال می توان رشد بهینه محصولات در گیاهان متخلف را ایجاد نمود.

تبدیل به آهک

همانطور که در فوق ذکر شد پودر سنگ مزایای و کاربرد های فراوانی که دارد که به چند مورد آن اشاره کردیم ، اما بازهم کاربرد های فراوان دیگری این محصول دارا می باشد . پودر سنگ مرمر قيمت یکی دیگر از کاربرد های اساسی پودر سنگ که در صنعت ساختمان سازی بسیار کاربرد دارد را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

پودر سنگ جوشقان تهران

شاید برای شما جالب باشد که از این متریال حتی می توان آهک که محصولی پر استفاده در صنعت ساختمان می باشد استخراج کرد پودر سنگ مرمر قيمت .این متریال یا همان کربنات کلسیم بعد از پخته شدن با حرارت خاصی به آهک کلوخه یا همان آهک آب نخورده تبدیل شده و بعد از فرایندی با دستگاه فیلتر دار کوبیده شده و به آهک میکرونیزه تبدیل میشود.

متریال آهک

از این متریال آهک استخراج می شود و در صورت اعمال فرآیند خاص از آن می توان آهک میکرونیزه گرفت که آهک میکرونیزه در میکروب زدایی آب بسیار کارآمد است. پودر سنگ مرمر قيمت البته باید اشاره کرد که آهک علاوه بر میکروب زدایی آب بسیار کاربرهای دیگر دارد که باعث شده این محصول جز پرفروش ترین متریال های ساختمان سازی و دیگر صنایع می باشد.

شناخت انواع پودر سنگ کربنات کلسیم

پودر سنگ ها از نظر فرمولاسیون انواع مختلفی داردپودر سنگ کربنات کلسیم با توجه به منطقه و معادن مختلف درصد کلسیم و کربنات آن بالا و پایین میشود.اگر کلسیم آن بالا باشد در صنایع دامداری و طیور بسیار مفید می باشد.پودر سنگ مرمر قيمت فرمول آن caco3 می باشد .

پودر سنگ کربنات کلسیم

که در اثر حرارت دادن co2 را از دست می دهد و به آهک تبدیل میشود پودر سنگ مرمر قيمت .که در صنایع ذوب آهن و فولاد و آسان بر مو و ضد عفونی و حتی کشاورزی جهت اصلاح خاک و ph خاک ‌و غیره ….. کاربرد فراوان دارد.پودر سنگ کربنات کلسیم در صنایع کاغذ و پلاستیک و رنگ ها و پوشش ها ی پر کننده کاربرد دارد.

پودر سنگ فله

سنگ معدنی کربنات کلسیم فرج آباد بعد عملیات استخراج توسط ماشین های سنگین به پودر سنگ مرمر قيمت انتقال داده شده و توسط دستگاه چکشی خورد شده و توسط دستگاه آسیاب به پودر سنگ فله تبدیل شده، که توسط نوارهای نقاله به داخل سالن انتقال داده شده و توسط کارگران محترم داخل کیسه پر میشود و یا بصورت فله بارگیری میشود.

قیمت پودر سنگ ۱۴۰۱

پس از شناخت انواع پودر سنگ کربنات کلسیم نوبت به بررسی قیمت پودر سنگ ۱۴۰۱ رسیده است. پودر سنگ مرمر قيمت اگر به دنبال بهترین قیمت این محصول در سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ هستید می توانید از لیست قیمت این محصول که در فوق برای شما اماده شده مشاهده کنید.

قیمت پودرسنگ معمولی

پودر سنگ در بازار در زبان عام مردم یا مصالح فروشان بصورت پودر سنگ معمولی یا پودر سنگ سوپر شناخته شده می باشد. قیمت پودر سنگ معمولی نسبت به پودر سنگ سوپر قیمت پایین تری دارد. پودر سنگ مرمر قيمت پودر سنگ معمولی از سنگ های لاشه سنگ بری ها تهیه شده ولی پودر سنگ سوپر از سنگ معدنی تهیه می شود.

سنگ مرمریت جوشقان

سنگ مرمریت جوشقان دارای رنگ سفید منحصر بفرد و خواص و ویژگی های ساختاری بسیار مناسبی می باشد که سال های زیادی است در موارد مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. پودر سنگ مرمر قيمت شهر جوشقان در ۱۰۰ کیلومتری اصفهان واقع بوده و معادن متعدد سنگ جوشقان در این منطقه قدمتی ۷۰ ساله دارند، اقدام به استخراج و فرآوری سنگ مرمریت سفید جوشقان می نمایند.

سنگ مرمریت جوشقان
سنگ مرمریت جوشقان

پودر سنگ مرمریت جوشقان

پودر سنگ مرمریت جوشقان در اثر سایش و خرد شدن سنگ های لاشه به روش های طبیعی و صنعتی تولیده شده و بصورت کیسه ای و فله ای عرضه می گردد. پودر سنگ مرمریت سفید جوشقان یکی از شناخته شده ترین و پودر سنگ مرمر قيمت با کیفیت ترین پودر سنگ های موجود در کشور می باشد که در صنایع مختلف از جمله ساختمان سازی، مجسمه سازی، موزاییک سازی، تولید سیمان و … استفاده می شود.

معرفی و بررسی پودر سنگ جوشقان

پودر سنگ جوشقان یکی از افزودنی های بتن است زیرا علاوه بر کاهش هزینه تولید بتن ، موجب افزایش مقاومت و کاهش امکان ترک خوردگی در آن می شود پودر سنگ مرمر قيمت . در دوغاب دهی و پوشش شیار ها در کاشی کاری و سرامیک کاری حمام و دستشویی با سیمان سفید به نسبت یک به یک ترکیب می شود. همچنین سنگ جوشقان برای پاشیدن بر روی قیر گونی ، خوراک دام و سند بلاست هم کاربرد دارد.

سنگ جوشقان

پودر سنگ جوشقان یکی از چندین نوع پودر سنگ تولیدی در کشور است که دارای مشخصات مربوط به خود می باشد و مزایایی که دارد ، آن را نسبت به دیگر انواع پودر سنگ متمایز می کند. پودر سنگ مرمر قيمت همان طور که می دانید پودر سنگ یا خاک سنگ یکی از مواد اولیه مورد استفاده در ساخت و ساز بنا ها و جاده می باشد. در حقیقت می توان آن را ارزان ترین نوع مصالح ساختمانی دانست که در تهیه انواع ملات استفاده می شود.

قيمت پودر سنگ

هر سنگی دارای مشخصات فیزیکی و شیمیایی خاصی است و در نتیجه پودر سنگ به دست آمده از آن هم ویژگی های متفاوتی را به مصرف کننده ارائه می دهد.برای برخی صنایع استحکام مهم است و برخی صنایع به رنگ توجه بیشتری دارند. پودر سنگ مرمر قيمت در ایران انواع مختلف این محصول نظیر ، پودر سنگ گرانیت ، پودر سنگ مرمریت ، پودر سنگ آهک و … تولید می شود که هر کدام مشخصات ویژه ای داشته و در زمینه متفاوتی به مصرف می رسد.

پودر سنگ جوشقان قم

در این میان پودر سنگ جوشقان نیز به عنوان یکی از انواع خاک سنگ ، به خاطر دارای بودن ویژگی هایی مانند رنگ بسیار سفید و درخشان ، ماندگاری رنگی و ظاهری و دانه بندی نرم و یکدست مورد توجه قرار دارد.زمینه اصلی مصرف پودر سنگ جوشقان در سفید کاری نمای ساختمان ها است به این صورت که می توان آن را به تنهایی و یا در ترکیب با سیمان سفید و درزگیری میان کاشی ها مصرف کرد. همچنین برای مصارفی مانند مجسمه سازی و تولید رنگ سفید هم به دلیل ویژگی رنگی خاص آن ، استفاده می شود.

قیمت پودر سنگ جوشقان

به علت اینکه سنگ جوشقان ، سنگی متفاوت بوده و میزان تولید پودر سنگ آن کمتر از دیگر انواع خاک سنگ است و همچنین به خاطر ویژگی های فیزیکی خاصی که دارد ، سبب شده سنگ استخراجی از معادن این منطقه قیمت بالاتری داشته باشد در نتیجه پودر سنگ جوشقان هم اندکی گران تر از برخی انواع پودر سنگ مانند آهک و … است. پودر سنگ مرمر قيمت اما این تغییر قیمتی آن چنان زیاد نیست که هزینه های گزافی را به خریداران آن تحمیل نماید.

mweb_ahan
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *